Csoportos órarend 2017/18
Hétfő Kriesch 15. terem 14.15-15.00    EK1A  szolfézs

Névsor

Baier Anna Bielik Jászai Villó Bolváry Franciska Elek Janka Gazsi Kende Koleszár György Maurer Vilmos Pethő Adél Simon Csege Tompa Gergely
15:00-15:45    1C   szolfézs

Névsor

Barlay Csaba Barlay Miklós Bátora Zsombor Beláz Lili Bíró Bori Erdélyi Mia Erdős Lilla Földvári Édua Kerékgyártó Béla Székelyhidi Györgyi Tóth Fanni
15.45-16.30  EK2A  szolfézs

Névsor

Baier Emma Bognár-Incze Orsi Elek Sára Erdélyi Ruben Horgas Léna Lányi Hajnalka Schumy Liza Szabó Tímea Vajay Bogi
16.30-18:00    1A  szolfézs

Névsor

Bundschu Jázmin Farkas Gerda Fegyveres-Fiskál Vajta Fehér András Haraszti Boglárka Heisz Léna Horgas Dávid Körmendy Rácz Á Laki Bercel Sándor Ida Tegzes Botond[/learn_more]
Monszport 22.terem 14:15-15:00 ZEK  szolfézs

Névsor

Szakál-Bíró Sára Balogh-Sólya Noémi Lővenberg Nóra Kiss Izabella
16:00-16:45  4/A.  Szolfézs

Névsor

Czuczor Benjámin G. Kovács Boróka Eszter? Galántai Csilla Léna Galántai Márk Handa Rozália Hatos Borbála Hinkel Flóra Hinkel Luca Maurer Liliána Anna Milbauer Jázmin Sarolta Milbauer Panna Réka Szalay Bálint Vörös Lili Emese
16:45-17:30 4/B.  szolfézs

Névsor

Bonifert Anna Gyenes-Bodon Olivér Hodász Dorottya Ott Hanna Blanka Pál Zsófia Boglárka Peták Botond Hatos Flóra Varga Noémi Liza Újvári Zoltán Belkacemi Kamilla[/learn_more]
Czene   Kis tornaterem 14:15-15:15 2. osztály

Névsor

Angeli Zsófia Baltay Kolos Zsombor Bertalan Dóra Géró Márton Golda Eszter Hazai János Pál Hornok Levente László Jónás Márk Zaid Környei Kristóf Mesterca Dávid Ronyecz Marcell Levente Sándor Ida Orsolya Simon Torda Kötöny Surányi Petra Tarján Bella Boglárka Tegzes Botond Tory András Tóth Szonja Lili Trencsánszky Mendel Vajay Nóra Zgyerka Kinga
15:15-16:15 3. osztály

Névsor

Angeli Zsófia Baltay Kolos Zsombor Bertalan Dóra Géró Márton Golda Eszter Hazai János Pál Hornok Levente László Jónás Márk Zaid Környei Kristóf Mesterca Dávid Ronyecz Marcell Levente Sándor Ida Orsolya Simon Torda Kötöny Surányi Petra Tarján Bella Boglárka Tegzes Botond Tory András Tóth Szonja Lili Trencsánszky Mendel Vajay Nóra Zgyerka Kinga[/learn_more]
16:15-17:15  5-6. oszt.

Névsor

Bájer Boglárka Bíró Bálint Erdélyi Bende Leó Faller Laura Borbála Géró Péter Golda Ilona Kis András Dániel Kukla Barna Balázs Mahler Anna Sára Márta Csenge Ollé Teodóra Papp Ágoston Róbert Pelei Hanna Sándor Sarolta Borbála Simon Zselyke Panni Sztojanovits Gitta Sztojanovits Luca Johanna Tóth Anna Újvári Zoltán Varga Noémi Liza Zsemle Kristóf Márk
17:15-18:30 7-8-9-10 oszt.

Névsor

Bolla Anna Virág Doroszlai Boróka Emő Géró Anna Csenge Golda Szilvia Győrffy Emese Hajba Lídia Magdolna Horgas Johanna Ágnes Kis Bence Kocsis Kristóf István Kostyál Kolos Ubul Kriesch Ákos András Sipos Kincső Lára Szabó Bence[/learn_more]
Kedd Kriesch   5. terem 14.15-15.00    EK 1C szolfézs

Névsor

Géró Mátyás Holics Áron Péter Korai Máté Mouffock Liza Sándor Emese Suták Zara Szabó Erzsébet Tegzes Julianna
15.00-15.45    1BII. Szolfézs

Névsor

Ascsillán Kitti Bánhegyi Bori G.Kovács Mandula Papp Levente Tegzes Veronika Vámosi Boldizsár
15.45-16.30    1BI. Szolfézs

Névsor

Harangozó Flóra Laki Maja Mátyás Dóri Oldal Kata Pál Orsi Peták Flóra Tory Katalin
16:30-17:15  EK2/C szolfézs

Névsor

Balogh Panni Csanádi veronika Keszei Katalin Lövenberg Nádja Móricz Luca Papp Franciska Pethő Édua Rantal Sára Szabó Csongor
17:15-18:00       3B  szolfézs

Névsor

Géró Márton Simon Torda Simon Zselyke Tenczer Vilmos Vajay Nóra Wahl Fruzsina Wahl Kristóf Zgyerka Kinga Zgyerka Réka
Czene      Öregiskola 14:00-15:00 1. néptánc osztály

Névsor

Balogh Panna Balogh-Sólya Noémi Elek Sára Erdélyi Ruben Soma Erdős Lilla Sarolta Géró Mátyás Golda Kinga Győrffy Csanád Hevér Vilma Mirjam Kukla Réka Csenge László Luca Módos Márton Oldal Kata Zita Pelei Flóra Pethő Édua Szabó Erzsébet Tafferner Gréta Tegzes Julianna Tory Katalin Tóth Fanni Panka Zlinszky Ferdinánd
folklórismeret  3. oszt. tömbösítve folklórismeret  5-6 osztály tömbösítve tánctörténet tömbösítve
Szerda Kriesch   15. terem 14.15-15.00  EK1A  szolfézs 15.00-15.45      3A szolfézs

Névsor

Bánhegyi Ákos Bíró Bálint Farkas Szonja Fejes Nándor Gerely Botond Holczer Donát Körmendy-Rácz A. Lányi Bíborka Pitz Veronika Tóth Anna Tory András Dontasz Zoi Mustafa Liza  Soltész Emma Varga Veronika, Kaszás Zsigmond
15.45-16.15      3A szolfézs 16.15 -17.00      2B  szolfézs

Névsor

Agus Lili Bakos Katalin Bertalan Dóra Erdős Kata Hevér Vilma Környei Kristóf Bonifert Gergely Földesi Csaba Haaz Réka
17.00-18:30 KÓRUS
Monszport 22.terem 14.15-15:00 2/A  szolfézs

Névsor

Bakos Katalin Karsai Zoé Kunos Abigél Kunos Anna Pretl Mira Suták Péter Szőnyi Ábel Tompa Noémi Tóth Szonja Lili Szigetlaki Lili[/learn_more]
16:00-16:45  4/A.  Szolfézs 16:45-17:30 4/B.  szolfézs
Czene    Kis tornaterem 14:15-15:15 2.   néptánc osztály 15:15-16:15 3. néptánc osztály 16:15-17:15  5-6. néptánc oszt. 17:15-18:30 7-8-9-10 néptánc oszt.
Csütörtök Kriesch 15. terem 14.15-15-00    EK1C  szolfézs 15:00-15:45         1C  szolfézs 15:45-16:30     EK2A  szolfézs 16:30-18:15  EK2C  szolfézs
Monszport 22.terem 14:15-15:00 ZEK  szolfézs 16:30 -18:00 Színjáték
Virág    24. terem 16:30-19:30 Festészet és grafika
Péntek Monszport 22.terem 14.15-15:00 2/A  szolfézs 15:30-17:00 színjáték (Kis tornaterem) 17:00-18:30 Zenetörténet
Czene/Hajba                    Kis tornat. /15. terem 14:15-15:15 1. néptánc oszt. 15.terem 14:00-15:00 EK 1. néptánc kis tornaterem

Névsor

Andersen-Soós Anna Elek Janka Nagy Dániel Nagy Szabolcs Pethő Adél Simon Csege Simon Kaba
15:00-15:45 1-2. osztály népzenei alapismeretek 15. terem